-
Handan -
muhafazakar bir erkekle evlilik düşünüyorum
İsmi veya Takma adı : Handan
Şehir : Ankara / Yenimahalle
Vücut Yapısı : İnce Yapılı

Sigara : Hayır

Meslek : Memur

Medeni Durum : Bekar

Gelir Düzeyi : Normal

Fizik : Esmer

Etnik Köken : Türk

Eğitim Durumu : Lise Mezunu

Boy : 167.cm

Alkol : Hayır

Medeni Durum : Bekar

Etnik Köken : Türk

Boy : 162.cm

Vücut Yapısı : Balık Etli

Sigara : Hayır

Alkol : Hayır

Gelir Düzeyi : Normal

Meslek : Serbest Meslek

Eğitim Durumu : Lise Mezunu

Fizik : Kumral

İlk sen paylaş :
İyi günler, Kaderde ne ise o olur etme merak hakkın emrine bırak sözüyle yola çıkıyorum ve bu söze teslimiyetiyle buraya yazıyorum. Bulunduğum çevre ve ortam biriyle tanışıp evlenmeme müsait olmadığından dolayı böyle bir yol seçtim. Görücü usulü bir evlilik yapmak istemiyorum açıkcası. Tanımak bilmek, beraber bir ömür sürdürebilir miyiz? Sorusunun cevabından emin olarak adım atmak en güzeli değil mi? Çok romantik ve beyefendi gibi gözüken erkeklerin sonrasında gece aleminde içki masasında olanları çok duyduk. Her türlü evlilikte böyle problemler olur kimsenin içini bilemeyiz ama en azından tanımaya çalışarak önlem alabiliriz. Gerçekten seven insan belli eder, kişiliği ve karakteri içindeki insanlığı dışı vurur. Farkettiğiniz gibi her önüne gelen yakışıklı erkeğe aşık olacak şıp sevdi bir kız değilim. Mesaj gönderirken bu bölümü okumadan yazanları direkt engelliyorum boşuna beklemesinler. Bilinçli ne istediğini bilen bir bayanım.

Bu İlanı Şikayet Et!
Görüntülendi


Yasal Uyarı: Her ne sebeple olursa olsun bu siteden tanıştığınız hiç kimseye para göndermeyiniz!! Şüpheli ilanları şikayet ediniz.

-

Benzer online Profiller

Online Fatıma

islami evlilik düşünen beyleri bekliyorum.

Fatıma / 25 Yaş / İstanbul /
Online İzmirli

İzmirden evlenmeyi düşünen bayanım

İzmirli / 27 Yaş / İzmir /
Online Handan
-

Aldığı Yorumlar

Yavuz28 gün önce
Slm. Ben, küçük çaptan emekli, bakımlı, yeşil gözlü ev, çocuk, kötü alışkanlığım olmayıp evimde yalnız yaşamakta olup kendime ait bir ev ve arsam var. Benim gibi olgun beyle nikah akdi çerçevesi içerisinde Evliliği düşünürseniz bende size hanımı olacağınız daireyi üzerinize, yapar araba merağınız varsa araba da alabilirim. Selam Ve DUA ile.Yavuz.